Poznaj nas...


Zespół Ineditus (łac. "nieopublikowany") działa przy parafii pod wezwaniem św. Józefa i św. Judy Tadeusza
w Rumi od października 2006 roku. Nasza grupa jest zróżnicowana wiekowo - zaczynamy od gimnazjum,
poprzez liceum i studia, aż do absolwentów i pracujących!

Można nas często usłyszeć podczas niedzielnych Mszy Św. o 12:30. Pojawiamy się także na pielgrzymkach,
tradycyjnych zaduszkowych różańcach, niektórych nabożeństwach oraz adoracjach,
które nieraz przygotowujemy wspólnie z parafialną wspólnotą młodzieżową.

Jesteśmy otwarci na propozycje - na życzenie chętnie przygotujemy oprawę muzyczną dodatkowej mszy lub ślubu.

Zawsze poszukujemy nowych osób. Mile widziane będą szczególnie głosy męskie,
ale z radością czekamy na każdego, kto pragnie do nas dołączyć!


Jak do nas trafić? Zajrzyj do działu "Kontakt".


Aktualny skład zespołu:


Ania

Ania śpiewa i gra na gitarze od samego początku istnienia zespołu. Udowadnia nam wszystkim, że między uczelnią i pracą daje się zawsze znaleźć tę okruszynę czasu na rozwijanie pięknej pasji.

Ewa & Piotr

Ewa i Piotr rzadko kiedy pojawiają się na próbach osobno. Ewa od samego początku istnienia zespołu śpiewa, prowadzi ewidencję utworów, obmyśla aranżacje i nie wiadomo skąd wyciąga kolejne piękne pieśni, które zawsze się wpasowują w treść liturgii lub rozważań. Piotr gra na klawiszach, często podśpiewuje, a czasem też... komponuje wykonywane przez nas pieśni.

Gosia

Gosia dzieli się z nami umiejętnościami śpiewaczymi trenowanymi w Chórze PG, a jako sopran rezerwuje sobie wszystkie najwyższe partie. Jest w zespole od samego początku, ma sporo aranżacyjnych pomysłów na utwory, a dodatkowo w wolnych chwilach zarządza tą stroną www.

Karolina

Karolina pojawiła się w naszym zespole przynosząc mnóstwo pięknych pieśni, których w tych rejonach jeszcze nigdy nie śpiewaliśmy. Ma talent wprowadzania do naszych utworów cudownej polifonii, a także małą córeczkę, która czasami urozmaica nasze próby swoją obecnością.

Maciek

Maciek szarpie bas. Ponieważ do gitary basowej potrzebuje piecyka, ma najwięcej sprzętu do noszenia z domu na próbę. Poza graniem dzieli się z nami przepisami na pyszne dania rybne...

Marzena

Marzena jest od najmłodszych lat związana ze sceną muzyczną naszej parafii. Po spędzeniu dzieciństwa w scholi parafialnej przyszła do nas, gdzie stanowi filar zespołu zarówno dzięki swemu głosowi, jak i funkcjom kierowniczym, które u nas piastuje.

Michał

Michał jest najmłodszym członkiem zespołu zarówno pod względem wieku, jak i daty dołączenia do nas. Jest jednak pierwszą osobą z faktycznym wykształceniem muzycznym - gry na klarnecie uczy się już kolejny rok w Szkole Muzycznej w Wejherowie.

Dawid

Czy zespoł istniałby bez Dawida? Może i tak, ale na pewno nie dałoby się nas usłyszeć. To właśnie on dba o przygotowanie i ustawienie sprzętu nagłaśniającego.